KOSZYK     Pokaż    
Liczba produktów Produkty netto
0 0,00 zł
email:   Hasło:  Rejestracja Przypomnij hasło
Forgot password?
Poligrafia
Wyświetlanie tematyczne: Sortowanie:
wizytówka pcv z zaokrąglonymi rogami
Wizytówki PCV
nr kat.:
W-3
Cena śr.: 0,20 zł
Wizytówki - druk na folii PCV przezroczyste - matowe.
Wizytówki w kształcie karty kredytowej, wykonane z przezroczystego, elastycznego PCV są niezwykle trwałe i idealnie pasują do etui w portfelach. Podobnie jak karty kredytowe wizytówki PCV mogą mieć zaokrąglone narożniki. Przezroczyste wizytówki drukowane na PCV są produktem bardzo eleganckim i estetycznym.
Wizytówki PCV wykonujemy techniką sitodruku, farbami UV. Grubość farby w porównaniu z techniką cyfrową jest 17-krotnie większa, a nadruk ma piękne żywe kolory i jest bardzo trwały. Przeczytaj pełną specyfikację tego produktu.
Notesy reklamowe zdjęcie w perspektywie
Notesy reklamowe proste
nr kat.:
NP-1
Cena śr.: 0,66 zł

Notesy proste reklamowo - użytkowe, mają bardzo atrakcyjną cenę wykonania i przy tym atrakcyjny wygląd. Nadruk firmowy na notesach zwiększa jego skuteczność reklamową. Każda kartka z notesu, to informacja dotycząca firmy, która najczęściej trafia do klienta. Notesy proste najczęściej zamawiane są na targi. Ze względu na swój praktyczny charakter - każda kartka zawiera reklamę, przekazywaną przez klienta wraz z notatką kolejnej firmie - są skuteczniejsze od ulotek

mini paletki z nadrukiem na karteczkach
Minipaletki +
nr kat.:
mP-3
Cena śr.: 4,77 zł
Minipaletki - kostki reklamowe na paletkach - nadruk na bokach i na każdej kartce
Notatnik na paletce - kostka na paletce (kostka z paletką) z nadrukiem firmowym wg indywidualnego projektu na powierzchni bocznej i nadrukiem firmowym na każdej kartce. Kostka przymocowana do drewnianej paletki daje imitację załadowanej palety transportowej. Jest więc to idealna reklama dla firmy transportowej, firmy budowlanej, urzędów celnych.
notes skośny
Notesy firmowe skośne
nr kat.:
NS-1
Cena śr.: 1,61 zł
Notesy skośne - ukośne, notesy ścięte po skosie - mają niepowtarzalny i atrakcyjny wygląd. Pomimo zrywania kartek, nadruk na skosie oraz na poszczególnych kartkach widoczny jest do ostatniej kartki, a oryginalny kształt notesu powoduje ciekawy efekt wizualny. Na ścięciu może być umieszczone logo firmy, zdjęcie produktu, hasło firmowe lub inna reklama. Ten wyjątkowo estetyczny gadżet powinien być zawsze pod ręką Twojego klienta. Estetyczny nadruk ozdobi każde biurko.
dlugopis id: 2133.jpg
Długopisy metalowe z grawerem
nr kat.:
pen-COSMO
Cena śr.: 1,33 zł
Model długopisu:   COSMO   Liczba dostępnych kolorów:   26 kolorów  
Wymiary długopisu:   135 mm, Ø 10 mm   Dostępne wkłady:   niebieski, czarny, czerwony  
 
  Długopisy metalowe cosmo - zdjęcie przód i bok  
notes z okładką prostą otwieraną do góry
Notesy z okładką prostą
nr kat.:
NP-2
Cena śr.: 1,89 zł
Notesy proste z okładką bardzo praktyczny do wykonywania notatek potrzebnych przez dłuższy czas. Notesy z okładką są idealnym rozwiązaniem na szkolenia i konferencje. Notesy reklamowe z okładką zamawiane są również na użytek własny. Osoby posługujące się firmowym notatnikiem - z wyraźnym logo na okładce - reklamują i podnoszą prestiż firmy. Notesy te, mimo wysokich walorów estetycznych są stosunkowo tanim rozwiązaniem. W szczegółach produktu - dostępna jest wycena online - "od ręki".
zdjęcie mini paletki
Minipaletki
nr kat.:
mP-1
Cena śr.: 4,33 zł
Minipaletki - kostki reklamowe na paletkach - z nadrukiem na powierzchni bocznej
Notes reklamowy - kostka z nadrukiem firmowym wg indywidualnego projektu na powierzchni bocznej. Ten notes nie ma opcji nadruku na każdej kartce. Kostka przymocowana do drewnianej paletki daje imitację załadowanej palety transportowej.
notes okładka długopis
Notesy z okładką na długopis
nr kat.:
NP-3
Cena śr.: 1,99 zł
NOTESY Z OKŁADKĄ z miejscem na długopis, to najbardziej estetyczne notesy w naszej ofercie. Komplety: notesy z okładką + długopisy reklamowe z nadrukiem wyróżniają się dużą funkcjonalnością, mogą być wykorzystane np. na lekcjach, szkoleniach, konferencjach, spotkaniach biznesowych, itp. Sztywna i trwała okładka wykonana ze sztywnego kartonu, uszlachetnionego folią matową dodatkowo podnosi walory estetyczne tego notesu. Dwustronna okładka pozwala na zamieszczenie oferty handlowej.
zdjęcie paletki reklamowej
Minipaletki -
nr kat.:
mP-2
Cena śr.: 4,17 zł
Minipaletki - kostki reklamowe na paletkach - nadruk na każdej kartce
Najtańszy rodzaj notatnika na paletce - (kostki z mini-paletkami) z nadrukiem firmowym na każdej kartce, ale bez nadruku bocznego - wg indywidualnego projektu. Jak w przypadku pozostałych minipaletek kostka reklamowa przymocowana jest do drewnianej paletki dając imitację załadowanej palety transportowej.
kostki reklamowe druk boków i kartek
Kostki reklamowe +
nr kat.:
B-3
Cena śr.: 3,16 zł
Kostki z Twoim firmowym nadrukiem - na bokach i na każdej kartce
Notes w formie kostki pozwala na umieszczenie na każdej z czterech ścian dużej powierzchni nadruku, dzięki czemu reklama tam umieszczona jest dobrze widoczna. Dodatkowo do celów reklamowych można wykorzystać powierzchnię poszczególnych kartek. Kostka jest klejona na jednym z boków.
notes z okładką na długopis i wizytówkę
Notesy z okładką na długopis i wizytówkę
nr kat.:
NP-w
Cena śr.: 2,01 zł
NOTESY Z OKŁADKĄ z miejscem na długopis i wizytówkę, mają wyjątkową zaletę - dużą powierzchnię do zadruku na okładce i stosunkowo niski koszt wykonania. Okładka drukowana tylko z jednej strony, zaginana do środka posiada w sumie 3 strony informacyjno-reklamowe, przy czym jest sztywniejsza w porównaniu ze zwykłą okładką i ma dodatkową kieszonkę na wizytówki. Dwustronna okładka pozwala na zamieszczenie obszernej oferty handlowej przy jednoczesnym koszcie zadruku z jednej strony. Zobacz zdjęcia tego oryginalnego notesu i zamów.
kostki reklamowe z nadrukiem na każdej kartce
Kostki reklamowe
nr kat.:
B-2
Cena śr.: 2,56 zł
Kostki z Twoim firmowym nadrukiem - na każdej kartce
Notes w formie kostki na którym można wykorzystać powierzchnię poszczególnych kartek. Ten rodzaj kostki reklamowej może mieć nadruk firmowy na każdej kartce, jednak nie posiada nadruku reklamy na bocznych powierzchniach. Kostka jest klejona na jednym z boków.
papier firmowy
Papier firmowy
nr kat.:
PF-1
Cena śr.: 0,04 zł
Papier firmowy

Papier firmowy to uzupełnienie materiałów reklamowych, wpływających korzystnie na postrzeganie firmy przez jej kontrahentów. Produktu tego można użyć także jako druku informacyjnego lub ulotki.

kostki firmowe z nadrukiem bocznym
Kostki firmowe
nr kat.:
B-1
Cena śr.: 2,93 zł
Kostki z Twoim nadrukiem firmowym - nadruk na powierzchni bocznej
Notes w formie kostki pozwala na umieszczenie na powierzchni każdej z czterech ścian nadruku firmowego, dzięki czemu reklama tam umieszczona jest dobrze widoczna. Ten rodzaj notesu reklamowego nie zawiera nadruku na każdej kartce. Wszystkie kartki składające się na kostkę są klejone wzdłuż jednego boku.
teczki firmowe A4
Teczki firmowe A4
nr kat.:
TF-01
Cena śr.: 1,64 zł
Model teczki:   TF-01   Teczka firmowa format A4 nr katalogowy TF-01
Format dokumentów:   A4  
Maksymalna liczba kartek:   10 szt. (ksero 80 g/m2)  
Wymiar teczki po złożeniu:   22,5 x 31,0 [cm]  
Papier:   Karton min. 270 g/m2  
Torby reklamowe - zdjęcie nadruku firmowego
Torby reklamowe papierowe
nr kat.:
T-1
Cena śr.: 1,19 zł
Torby reklamowe papierowe
Torby reklamowe  z nadrukiem - papierowe.  Ich cechą szczególną jest reklama zewnętrzna. Nadruk na płaszczyźnie torby, która jest przenoszona w różne miejsca spełnia zadanie nie tylko opakowania ale i reklamy Twojej firmy. Estetyczny wygląd takiej torby, stanowi eleganckie opakowanie do przekazywania prezentów firmowych jak i pakowania towarów.
Ulotki kolorowe dwustronne
Ulotki kolorowe dwustronne
nr kat.:
U-1
Cena śr.: 0,02 zł
Wybierz format i sprawdź cenę ulotek drukowanych dwustronnie w pełnym kolorze (2 x CMYK). Papier kredowany błyszczący o gramaturze: 135g/m2. Dostępne formaty: DL, A6, B6, A5, B5, A4. Ten produkt jest objęty specjalną - niską ceną.
Zdjęcie pudełka z nadrukiem firmowym
Pudełka reklamowe
nr kat.:
Pudełka1
Cena śr.: 2,88 zł

Pudełka reklamowe - praktyczne, kolorowe i mile widziane na każdym biurku. Karteczki na notatki z Twoją reklamą są bardzo skuteczną i jednocześnie niedrogą formą marketingu. W odróżnieniu od kostek reklamowych na pudełkach wykonuje się nadruk w pełnym kolorze CMYK. W cenę wliczono błyszczący lakier UV i zabezpieczenie każdej pojedynczej sztuki w folię termokurczliwą.

Zobacz jak estetycznie może wyglądać reklama Twojej firmy.

wizytowki listkowe
Wizytówki listkowe
nr kat.:
W_1
Cena śr.: 0,26 zł
Sztancowane wizytówki - listkowe - pełnokolorowe
Wizytówki z zaokrąglonymi narożnikami drukowane w pełnym kolorze z dwóch stron. Ze względu na wykorzystanie dwóch stron najczęściej stosowane są jako wizytówki firmowe z ofertą, reklamy okolicznościowe (kupon ze zniżką), kalendarzyki kieszonkowe z reklamą, karnety rabatowe, terminarze wizyt (solarium, przychodnia itp.). Ładne kolorowe projekty nadają temu produktowi bardzo ładny, estetyczny i przyciągający wzrok wygląd, który dodatkowo uszlachetniamy folią błyszczącą lub matową.
notesy spiralowane - kołonotatniki firmowe
Notesy spiralowane
nr kat.:
NPK-1
Cena śr.: 1,88 zł
NOTESY SPIRALOWANE to notesy wykonywane na zamówienie, których poszczególne kartki spięte są drutem w kształcie spirali. Notesy spiralowane są rodzajem notesów, które są niezwykle odporne na wertowanie notatek, a jednocześnie umożliwiają wyrywanie dowolnej kartki nie powodując deformacji całego notesu. W notesach spiralowanych notatki są pod ręką przez długi czas, są doskonałym rozwiązaniem na szkolenia i konferencje. W szczegółach tego produktu - dostępna jest wycena online - "od ręki".
teczki i aktówki z nadrukiem firmowym
Teczka firmowa 1/3 A4 ( DL)
nr kat.:
TF-03
Cena śr.: 0,48 zł
Model teczki:   TF-03   Teczka firmowa format DL nr katalogowy TF-03
Format dokumentów:   DL (210 x 100 mm)  
Maksymalna liczba kartek:   40 szt. (ksero 80 g/m2)  
Wymiar teczki po złożeniu:   22,0 x 11,5 [cm]  
Papier:   Karton min. 270 g/m2  
Zdjęcie książeczki opłat z personalizacją
Szablon do druku blankietów
nr kat.:
KCz-P
Cena śr.: 50,00 zł

Plik z szablonem blankietu opłat.

umożliwia wydrukowanie książeczek opłat we własnym zakresie na dowolnej drukarce. Szablon przygotowany w formatach PDF umożliwia bezproblemowe i szybkie wstawienie własnych danych na blankiecie. Kupując ten produkt w ciągu paru minut sam wydrukujesz książeczki opłat, na zwykłych kartkach papieru, dowolną ilość i kiedy chcesz. Z tego produktu korzystają głównie wspólnoty mieszkaniowe i firmy świadczące usługi o charakterze abonamentowym.

firmowy nadruk na kopercie bez okienka
Koperty bez okienka
nr kat.:
KB-1
Cena śr.: 0,23 zł
Koperty bez okienka
Koperty z nadrukiem firmowym - bez okienka, samoprzylepne, białe, do wyboru są różne formaty. Możemy wykonać nadruk w jednym lub dwóch wybranych przez zamawiającego kolorach Pantonowych. Wysoka jakość zapewnia Państwu dobry wizerunek marketingowy.
kołonotatnik z okładką PCV i gumką powiększenie
Kołonotatniki okł. PCV
nr kat.:
NPK-2
Cena śr.: 3,23 zł
NOTESY SPIRALOWANE z okładką PCV to notesy wykonywane na zamówienie, których poszczególne kartki spięte są drutem w kształcie spirali. Notesy spiralowane są rodzajem notesów, które są niezwykle odporne na wertowanie notatek, a jednocześnie umożliwiają wyrywanie dowolnej kartki nie powodując deformacji całego notesu. Ten produkt dodatkowo posiada okładkę z PCV na której również można wykonać nadruk. W notesach spiralowanych notatki są pod ręką przez długi czas, są doskonałym rozwiązaniem na szkolenia i konferencje. W szczegółach tego produktu - dostępna jest wycena online - "od ręki".
Zdjęcie kompletu firmowek A4 i notesów A6 i A5
Komplet: firmówki+notesy A6 i A5
nr kat.:
Promocja-2
Cena śr.: 79,39 zł
 Papier firmowy + notesy A6 i A5 z nadrukiem firmowym
Łączenie różnych produktów na jednej matrycy daje duże oszczędności!
Powyżej cena jednostkowa netto jednego kompletu. W skład jednego kompletu wchodzi:
500 szt. firmówek A4, 10 notesów A5 i 20 notesów A6.
UWAGA! Cena jednostkowa kompletu zależy od zakupionej ilości - im więcej, tym taniej - sprawdź cenę w szczegółach produktu.
Pudełka plastikowe z karteczkami i nadrukiem
Pudełka plastikowe z nadrukiem
nr kat.:
PudPlast2
Cena śr.: 6,91 zł

Pudełka plastikowe z nadrukiem bocznym, to tańsza odmiana pudełka plastikowego z kolorową wkładką reklamową. Podobnie jak w droższej wersji zaletą tego produktu jest duża i niezmieniająca się z czasem powierzchnia boczna z reklamą. Reklama na boku wykonywana jest w jednym lub w dwóch kolorach. Karteczki na notatki mogą mieć nadruk z Twoim logo, dane teleadresowe itp.

Pudełka plastikowe w tej wersji są stosunkowo tanie i bardzo trwałe - zobacz zdjęcia produktu.

dlugopisy id: 2144
Długopisy STAR
nr kat.:
pen-STAR
Cena śr.: 1,28 zł
Model długopisu:   STAR   Liczba dostępnych kolorów:   9 kolorów  
Wymiary długopisu:   145 mm, Ø 10 mm   Dostępne wkłady:   niebieski, czarny, czerwony  
 
  Długopisy metalowe star - zdjęcie przód i bok  
Zdjęcie minipaletki kwadratowej z nadrukiem na karteczkach i na bokach - główne
Minipaletki kwadratowe +
nr kat.:
mPK-3
Cena śr.: 4,77 zł
Minipaletki kwadratowe z nadrukiem na powierzchni bocznej i na karteczkach - kostki reklamowe na kwadratowych, drewnianych paletkach. Ten rodzaj minipaletki ma nadruk zarówno na każdej karteczce jak i na powierzchni bocznej. Kostka w całości prezentując logo Twojej firmy wygląda niezwykle atrakcyjnie, a nadruk na każdej kartce powoduje, że jest to produkt o bardzo dużej wartości marketingowej (każda karteczka jest nośnikiem Twojej reklamy).
Zdjęcie kompletu firmowek A4 i notesów A6
Komplet: firmówki+notesy A6
nr kat.:
Promocje-1
Cena śr.: 77,14 zł
Papier firmowy + notesy A6 z nadrukiem firmowym

Łączenie różnych produktów na jednej matrycy daje duże oszczędności!
Powyżej cena jednostkowa netto jednego kompletu. W skład jednego kompletu wchodzi:
500 szt. firmówek A4 i 40 notesów A6.
UWAGA! Cena jednostkowa kompletu zależy od zakupionej ilości - im więcej, tym taniej - sprawdź cenę w szczegółach produktu.
teczki i aktówki z nadrukiem firmowym
Teczki firmowe A5
nr kat.:
TF-02
Cena śr.: 0,00 zł
Model teczki:   TF-02   Teczki firmowe format A5 nr katalogowy TF-02
Format dokumentów:   A5 (210 x 150 mm)  
Maksymalna liczba kartek:   40 szt. (ksero 80 g/m2)  
Wymiar teczki po złożeniu:   21,5 x 15,7 [cm]  
Papier:   Karton min. 270 g/m2  
Touch pen Bello
Touch Pen BELLO
nr kat.:
TP-BELLO
Cena śr.: 1,56 zł
Model Touch Pen:   BELLO   Liczba dostępnych kolorów:   10 kolorów  
Wymiary długopisu:   140 mm, Ø 8 mm   Dostępne wkłady:   niebieski, czarny, czerwony  
 
  Touch pen bello - zdjęcie przód i bok  
bloczek samokopiujący A4 żółty
Bloczki samokopiujące
nr kat.:
CFB-1
Cena śr.: 0,62 zł

BLOCZKI SAMOKOPIUJĄCE na papierze CFB (papier przyjmujący i oddający). Notesy samokopiujące wykonujemy wg indywidualnego projektu, do wyboru jest kilka kolorów papieru i formatów. Na spodzie bloczka znajduje się usztywniający kartonik. Możliwy jest zadruk pełnokolorowy. Tego typu akcydensy są najczęściej stosowane w firmach transportowych (CMR, protokoły), serwicach (gwarancje) w każdym biurze (WZ, KP, umowy, zamówienia) itp.

standy B3
Standy
nr kat.:
S-1
Cena śr.: 1,49 zł
Standy reklamowe
Reklama stojąca (z możliwością powieszenie), wykonana w pełnym kolorze, uszlachetniana lakierem UV, na kartonie jednostronnie kredowanym usztywnionym tekturą falistą od spodu w formacie A3 (297x420mm).
Pudełka plastikowe z kolorową etykietą
Pudełka plastikowe z kolorową etykietą
nr kat.:
PudPlast3
Cena śr.: 10,21 zł

Pudełka plastikowe z Twoją kolorową reklamą i karteczkami do podręcznych notatek. Wersja bez przegródek Zaletą tego produktu, w odróżnieniu do wersji z przegródkami, jest większa powierzchnia karteczek do wykonywania notatek. Reklama boczna wykonywana jest w pełnym kolorze. Karteczki na notatki mogą być z nadrukiem Twojego logo, danymi teleadresowymi itp.

Pudełka plastikowe są bardzo eleganckie i trwałe zobacz zdjęcia produktu.

Zdjęcie minipaletki kwadratowej z nadrukiem tylko na karteczkach - główne
Minipaletki kwadratowe -
nr kat.:
mPK-2
Cena śr.: 4,17 zł
Minipaletki kwadratowe z nadrukiem na karteczkach - kostki reklamowe na kwadratowych, drewnianych paletkach. Notes reklamowy na drewnianej paletce imitującej typową drewnianą paletę transportową. Ten produkt w odróżnieniu od innych naszych modeli nie posiada nadruku na powierzchni bocznej. Nadruk firmowy (wykonywany wg indywidualnego projektu zamawiającego) występuje wyłącznie na karteczkach (każda karteczka posiada identyczny wzór).
nadruk firmowy na kopercie z okienkiem P
Koperty okienko-P
nr kat.:
KO-P
Cena śr.: 0,23 zł
Koperty z okienkiem po prawej stronie
Koperty z nadrukiem firmowym – z okienkiem umieszczonym po prawej stronie, samoprzylepne, białe, różne formaty do wyboru. Możemy wykonać nadruk w jednym lub dwóch wybranych przez zamawiającego kolorach Pantonowych. Wysoka jakość zapewnia Państwu dobry wizerunek marketingowy.
Zdjęcie pudełka z etykietą i przegródkami z formowym nadrukiem - reklama firmy
Pudełka z etykietą i przegródkami
nr kat.:
PudPlast1
Cena śr.: 9,75 zł

Pudełka plastikowe z Twoją kolorową reklamą i karteczkami do podręcznych notatek. Wersja z przegródkami na długopisy, ołówki itp. Zaletą tego produktu, w odróżnieniu do zwykłych kostek klejonych, jest duża i niezmieniająca się z czasem boczna powierzchnia reklamowa. Reklama boczna wykonywana jest w pełnym kolorze. Karteczki na notatki mogą być z nadrukiem Twojego logo, danymi teleadresowymi itp.

Pudełka plastikowe są bardzo eleganckie i trwałe zobacz zdjęcia produktu.

minipaletka kwadratowa nadruk na bokach
Minipaletki kwadratowe
nr kat.:
mPK-1
Cena śr.: 4,77 zł
Minipaletki kwadratowe z nadrukiem na powierzchni bocznej - kostki reklamowe na kwadratowych, drewnianych paletkach. W tym produkcie, w odróżnieniu od pozostałych modeli, autorski nadruk firmowy (wykonywany wg Twojego indywidualnego projektu) występuje wyłącznie na powierzchni bocznej (nie ma opcji nadruku na każdej kartce). Kostka przymocowana do drewnianej paletki daje imitację załadowanej palety transportowej.
nadruk firmowy na kopercie z okienkiem L
Koperty okienko-L
nr kat.:
KO-L
Cena śr.: 0,31 zł
Koperty z okienkiem po lewej stronie 
Koperty z nadrukiem firmowym – z okienkiem umieszczonym po lewej stronie, samoprzylepne, białe. Możemy wykonać nadruk w jednym lub dwóch wybranych przez zamawiającego kolorach Pantonowych. Wysoka jakość zapewnia Państwu dobry wizerunek marketingowy.

minipaletki i mini-paletki hurtownia
Minipaletki drewniane
nr kat.:
mP-0
Cena śr.: 1,50 zł

Minipaletki drewniane o wymiarach: 118 x 76 x 16 mm. W ofercie jest możliwość zamówienia drewienek w kolorze naturalnym lub Pantone. Dodatkowo dostępna jest opcja znakowania za pomocą grawerowania laserowego.

Kontenery reklamowe nadruk na karteczkach
Kontenerki reklamowe z nadrukiem na karteczkach
nr kat.:
KO-02
Cena śr.: 5,13 zł
Kontenerki reklamowe z nadrukiem na każdym boku i na każdej kartce. Nadruk boczny imituje wygląd standardowego kontenera transportowego. Każda karteczka może zawierać informacje o Twojej firmie (nadruk logo, danych teleadresowych) dlatego ta wersja kontenerków ma bardzo dużą wartość reklamową. Kontenerki reklamowe to najlepsza reklama firm zajmujących się transportem kontenerowym.
teczki_firmowe_A4_CMYK-02
Teczki firmowe A4 z grzbietem
nr kat.:
TF-10
Cena śr.: 1,64 zł
Model teczki:   TF-10   Teczka firmowa format A4 nr katalogowy TF-10
Format dokumentów:   A4  
Maksymalna liczba kartek:   40 szt. (ksero 80 g/m2)  
Wymiar teczki po złożeniu:   22 x 30,5 [cm]  
Papier:   Karton min. 270 g/m2  
album dwudzielny na zdjęcia w kolorze złotym, ornament nr: Gold2D-1031
Album 2D złoty 1031
nr kat.:
Gold2D-1031
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver3Dk-1033
Frame 3Dk srebrny 1033
nr kat.:
Silver3Dk-1033
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
wymiary albumów do zdjęć dla fotografów - Album nr kat. Gold2D-1041
Album 2D złoty 1041
nr kat.:
Gold2D-1041
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
album dwudzielny na zdjęcia w kolorze złotym, ornament nr: Gold2Dk-1031
Album 2Dk złoty 1031
nr kat.:
Gold2Dk-1031
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na jedno zdjęcie (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
album dwudzielny na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver2Dk-1040
Album 2Dk srebrny 1040
nr kat.:
Silver2Dk-1040
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na jedno zdjęcie (18 x 13 [cm])   ornament nr 1040 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
faktura papieru koperty na zdjęcia paszportowe
Koperta na zdjęcia paszportowe
nr kat.:
Paspartu1
Cena śr.: 1,00 zł
Etui na małe zdjęcia:   legitymacyjne, paszportowe   ornament nr 0000 bez nadruku
Maksymalny rozmiar zdjęć:   5 x 8 [cm]  
Papier:   ozdobny, bez nadruku  
Wymiar zewnętrzny etui:   6 x 9 [cm]  
Dostawa produktu:   formatka z zagięciami do złożenia  
wymiary albumów do zdjęć dla fotografów - Album nr kat. Gold2D-1040
Album 2D złoty 1040
nr kat.:
Gold2D-1040
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1040 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver3Dk-1040
Album 3Dk srebrny 1040
nr kat.:
Silver3Dk-1040
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver3D-1038
Album 3D srebrny 1038
nr kat.:
Silver3D-1038
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na trzy zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
album dwudzielny na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver2D-1033
Album 2D srebrny 1033
nr kat.:
Silver2D-1033
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
album dwudzielny na zdjęcia w kolorze złoto-żółtym, ornament nr: GiY2D-1031
Album 2D złoty i żółty 1031
nr kat.:
GiY2D-1031
Cena śr.: 3,60 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty na żółtym tle
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany na żółtym tle  
Papier:   ozdobny w kolorze jasnożółtym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze złoto-żółtym, ornament nr: GiY3D-1031
Album 3D złoty i żółty 1031
nr kat.:
GiY3D-1031
Cena śr.: 3,98 zł
Ramki:   na trzy zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty na żółtym tle
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany na żółtym tle  
Papier:   ozdobny w kolorze jasnożółtym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze złoto-zielonym, ornament nr: GiG3D-1031
Album 3D złoty i zielony 1031
nr kat.:
GiG3D-1031
Cena śr.: 3,98 zł
Ramki:   na trzy zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty na zielonym tle
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany na zielonym tle  
Papier:   ozdobny w kolorze ciemnozielonym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
album dwudzielny na zdjęcia w kolorze złoto-zielonym, ornament nr: GiG2D-1031
Album 2D złoty i zielony 1031
nr kat.:
GiG2D-1031
Cena śr.: 3,60 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty na zielonym tle
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany na zielonym tle  
Papier:   ozdobny w kolorze ciemnozielonym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze złotym, ornament nr: Gold3Dk-1031
Album 3Dk złoty 1031
nr kat.:
Gold3Dk-1031
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
trójdzielne album do zdjęć w kolorze złotym, nr Gold3D-1031
Album 3D złoty 1031
nr kat.:
Gold3D-1031
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na trzy zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Album na zdjęcia dla fotografów 3Dk srebrny 1031
Album 3Dk srebrny 1031
nr kat.:
Silver3Dk-1031
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
album dwudzielny na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver2D-1041
Album 2D srebrny 1041
nr kat.:
Silver2D-1041
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1041 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze złotym, ornament nr: Gold3D-1061
Album 3D złoty 1061
nr kat.:
Gold3D-1061
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na trzy zdjęcia (15 x 10 [cm])   ornament nr 1061 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   36 x 16,8 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   14,0 x 8,9 [cm]  
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver3D-1040
Album 3D srebrny 1040
nr kat.:
Silver3D-1040
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na trzy zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
wymiary albumów do zdjęć dla fotografów - Album nr kat. Gold3Dk-1041
Album 3Dk złoty 1041
nr kat.:
Gold3Dk-1041
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Album na zdjęcia dla fotografów 2D srebrny 1031
Album 2D srebrny 1031
nr kat.:
Silver2D-1031
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
wymiary albumów do zdjęć dla fotografów - Album nr kat. Gold2Dk-1041
Album 2Dk złoty 1041
nr kat.:
Gold2Dk-1041
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na jedno zdjęcie (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
wymiary albumów do zdjęć dla fotografów - Album nr kat. Gold3Dk-1040
Album 3Dk złoty 1040
nr kat.:
Gold3Dk-1040
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
bloczek kelnerski do kawiarni
Bloczki kelnerskie
nr kat.:
B-kel
Cena śr.: 0,51 zł

BLOCZKI KELNERSKIE wg indywidualnego projektu z możliwością numeracji każdej karteczki. Wymiary bloczka w kilku opcjach. Możliwość zabezpieczenia każdego bloczka (jednostkowo) w folię termokurczliwą.

trójdzielny album do zdjęć w kolorze srebrnym nr Silver3D-1031
Album 3D srebrny 1031
nr kat.:
Silver3D-1031
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na trzy zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze złoto-zielonym, ornament nr: GiG3Dk-1031
Album 3Dk złoty i zielony 1031
nr kat.:
GiG3Dk-1031
Cena śr.: 3,98 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty na zielonym tle
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany na zielonym tle  
Papier:   ozdobny w kolorze ciemnozielonym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
wymiary albumów do zdjęć dla fotografów - Album nr kat. Gold2Dk-1040
Album 2Dk złoty 1040
nr kat.:
Gold2Dk-1040
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na jedno zdjęcie (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
album dwudzielny na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver2Dk-1033
Album 2Dk srebrny 1033
nr kat.:
Silver2Dk-1033
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na jedno zdjęcie (18 x 13 [cm])   ornament nr 1033 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze złoto-żółtym, ornament nr: GiY3Dk-1031
Album 3Dk złoty i żółty 1031
nr kat.:
GiY3Dk-1031
Cena śr.: 3,98 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty na żółtym tle
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany na żółtym tle  
Papier:   ozdobny w kolorze jasnożółtym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
wymiary albumów do zdjęć dla fotografów - Album nr kat. Gold3D-1041
Album 3D złoty 1041
nr kat.:
Gold3D-1041
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na trzy zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1041 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver3D-1033
Album 3D srebrny 1033
nr kat.:
Silver3D-1033
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na trzy zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1033 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver3D-1041
Album 3D srebrny 1041
nr kat.:
Silver3D-1041
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na trzy zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1041 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
wymiary albumów do zdjęć dla fotografów - Album nr kat. Silver3Dk-1038
Album 3Dk srebrny 1038
nr kat.:
Silver3Dk-1038
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1038 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver3Dk-1041
Album 3Dk srebrny 1041
nr kat.:
Silver3Dk-1041
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1041 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
album dwudzielny na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver2D-1040
Album 2D srebrny 1040
nr kat.:
Silver2D-1040
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia(18 x 13 [cm])   ornament nr 1040 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
album dwudzielny na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver2D-1038
Album 2D srebrny 1038
nr kat.:
Silver2D-1038
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1038 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
wymiary albumów do zdjęć dla fotografów - Album nr kat. Gold3D-1040
Album 3D złoty 1040
nr kat.:
Gold3D-1040
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na trzy zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1040 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
album dwudzielny na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver2Dk-1041
Album 2Dk srebrny 1041
nr kat.:
Silver2Dk-1041
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na jedno zdjęcie (18 x 13 [cm])   ornament nr 1041 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
wymiary albumów do zdjęć dla fotografów - Album nr kat. Silver2Dk-1038
Album 2Dk srebrny 1038
nr kat.:
Silver2Dk-1038
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na jedno zdjęcie (18 x 13 [cm])   ornament nr 1038 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
wymiary albumów do zdjęć dla fotografów - Album nr kat. Silver2Dk-1031
Album 2Dk srebrny 1031
nr kat.:
Silver2Dk-1031
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na jedno zdjęcie (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Kontenerki reklamowe z nadrukiem na bokach
Kontenerki reklamowe
nr kat.:
KO-01
Cena śr.: 4,80 zł
Kontenerki reklamowe z nadrukiem tylko na bokach. Nadruk imituje wygląd kontenera transportowego. Projekt graficzny może zawierać dodatkowo Twoje logo, dane teleadresowe itp.
Notesy zeszytowe
Notesy zeszytowe
nr kat.:
NZ-1
Cena śr.: 1,50 zł

NOTESY Z OKŁADKĄ W OPRAWIE ZESZYTOWEJ - zeszyty (notesy zeszytowe). Produkt jest wykonywany na zamówienie wg koncepcji zamawiającego. Projekt okładki oraz kartek zeszytu może zawierać dowolną grafikę. Zeszyty są najczęściej zamawiane z firmowym nadrukiem (logo, nazwa i adres firmy) na okładce, z wewnętrznymi kartkami z nadrukowanymi liniami lub kratką. Zeszyty są zszywane dwiema zszywkami. Produkt przypomina bardzo powszechnie znane zeszyty szkolne.

Biuwar 2025.jpg
Biuwary autorskie
nr kat.:
Bi/1
Cena śr.: 2,50 zł

KALENDARZE AUTORSKIE, BIUWARY - biuwary na biurko - rodzaj leżącego na biurku kalendarza - notesu w formacie B3 (49x34cm) lub A2 (61x40cm). W naszej ofercie do wyboru są biuwary autorskie na rok 2025/26 w wersji: BIUWAR 30-kartkowy lub BIUWAR 52-kartkowy. Biuwary autorskie drukujemy z indywidualnym projektem zawierającym np. dane teleadresowe, logo firmy. Parametry biuwarów można określić poniżej - proszę zwrócić uwagę, że mają one wpływ na cenę jednostkową i końcową. Jak prawie w każdym naszym produkcie zachęcamy do druku większej ilości biuwarów - nasz system automatycznie obniży cenę jednostkową tego produktu.

album dwudzielny na zdjęcia w kolorze czarnym, ornament nr: Black2D-1025
Album 2D czarny 1025
nr kat.:
Black2D-1025
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1025 kolor czarny
Kolor ornamentu:   czarny  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
komplet notesów formatu A6, A5 i A4
Komplet notesów A6, A5 i A4
nr kat.:
NP-a6a5a4
Cena śr.: 2,50 zł

NOTESY FORMATU A6, A5, A4. Zamów komplet notesów różnych formatów (A6, A5, A4) - drukowane jednocześnie kosztują taniej.

Pamięć USB z grawerem firmowym model CUBE z logo
Pamięć USB
nr kat.:
USB-Cube
Cena śr.: 12,25 zł

Popularny PENDRIVE - produkt bardzo trwały - wykonany z aluminium pokrytym kolorowym lakierem.
W opcji jest usługa znakowania. Pamięć ze złączem USB 2.0 ma pojemność od 8GB do 64GB.
Jest znakomitym gadżetem reklamowym - użytkowy i jednocześnie eksponujący Twoje logo, nazwę firmy czy adres WWW przez wiele lat. Produkt dostępny jest w wielu opcjach kolorystycznych.

Touch pen Cosmo
Touch Pen COSMO
nr kat.:
TP-COSMO
Cena śr.: 1,61 zł
Model Touch Pen:   COSMO   Liczba dostępnych kolorów:   7 kolorów  
Wymiary długopisu:   140 mm, Ø 10 mm   Dostępne wkłady:   niebieski, czarny, czerwony  
 
  Touch pen cosmo - zdjęcie przód i bok  
Długopisy metalowe DUO z grawerem laserowym
Długopisy DUO
nr kat.:
pen-DUO
Cena śr.: 1,45 zł
Model długopisu:   DUO   Liczba dostępnych kolorów:   3 kolory  
Wymiary długopisu:   145 mm, Ø 10 mm   Dostępne wkłady:   niebieski, czarny, czerwony  
 
  Długopisy metalowe duo - zdjęcie przód i bok  
Touch pen Bond
Touch Pen BOND
nr kat.:
TP-BOND
Cena śr.: 1,50 zł
Model Touch Pen:   BOND   Liczba dostępnych kolorów:   6 kolorów  
Wymiary długopisu:   135 mm, Ø 8 mm   Dostępne wkłady:   niebieski, czarny, czerwony  
 
  Touch pen bond - zdjęcie przód i bok  
Notesy z okładką i nadrukiem bocznym
nr kat.:
NP4
Cena śr.: 1,60 zł

NOTES Z OKŁĄDKĄ z nadrukiem bocznym. Notes ten wyróżnia się możliwością nadruku na bokach, może to być nadruk jednokolorowy na 1 lub 3 bokach a może to być również tekst. Pole zadruku jest zależne od ilości kartek w notesie i formatu. Notes z okładką i nadrukiem bocznym jest oryginalnym produktem jako podarunek z reklamą

Długopisy metalowe cienkie Cosmo Slim
Długopisy COSMO-SLIM
nr kat.:
pen-COSMO-SLIM
Cena śr.: 1,33 zł
Model długopisu:   COSMO SLIM   Liczba dostępnych kolorów:   11 kolorów  
Wymiary długopisu:   135 mm, Ø 8 mm   Dostępne wkłady:   niebieski, czarny, czerwony  
 
  Długopisy metalowe cosmo slim - zdjęcie przód i bok  
Długopisy metalowe ZOE z grawerem laserowym
Długopisy ZOE
nr kat.:
pen-ZOE
Cena śr.: 1,24 zł
Model długopisu:   ZOE   Liczba dostępnych kolorów:   5 kolorów  
Wymiary długopisu:   135 mm, Ø 10 mm   Dostępne wkłady:   niebieski, czarny, czerwony  
 
  Długopisy metalowe zoe - zdjęcie przód i bok  
Długopis z gumką Mooi
Touch Pen MOOI
nr kat.:
TP-MOOI
Cena śr.: 1,61 zł
Model Touch Pen:   MOOI   Liczba dostępnych kolorów:   7 kolorów  
Wymiary długopisu:   140 mm, Ø 10 mm   Dostępne wkłady:   niebieski, czarny, czerwony  
 
  Touch pen mooi - zdjęcie przód i bok  
Wyświetlanie od 1 do 96 (z 148 pozycji)

 xyz

Szukasz konkretnego kalendarza?
Kliknij na Wyszukiwanie zaawansowane i przeglądaj tematycznie wszystkie kalendarze