KOSZYK     Pokaż    
Liczba produktów Produkty netto
0 0,00 zł
email:   Hasło:  Rejestracja Przypomnij hasło
Forgot password?
Minipaletki
Wyświetlanie tematyczne: Sortowanie:
mini paletki z nadrukiem na karteczkach
Minipaletki +
nr kat.:
mP-3
Cena śr.: 4,77 zł
Minipaletki - kostki reklamowe na paletkach - nadruk na bokach i na każdej kartce
Notatnik na paletce - kostka na paletce (kostka z paletką) z nadrukiem firmowym wg indywidualnego projektu na powierzchni bocznej i nadrukiem firmowym na każdej kartce. Kostka przymocowana do drewnianej paletki daje imitację załadowanej palety transportowej. Jest więc to idealna reklama dla firmy transportowej, firmy budowlanej, urzędów celnych.
zdjęcie mini paletki
Minipaletki
nr kat.:
mP-1
Cena śr.: 4,33 zł
Minipaletki - kostki reklamowe na paletkach - z nadrukiem na powierzchni bocznej
Notes reklamowy - kostka z nadrukiem firmowym wg indywidualnego projektu na powierzchni bocznej. Ten notes nie ma opcji nadruku na każdej kartce. Kostka przymocowana do drewnianej paletki daje imitację załadowanej palety transportowej.
zdjęcie paletki reklamowej
Minipaletki -
nr kat.:
mP-2
Cena śr.: 4,17 zł
Minipaletki - kostki reklamowe na paletkach - nadruk na każdej kartce
Najtańszy rodzaj notatnika na paletce - (kostki z mini-paletkami) z nadrukiem firmowym na każdej kartce, ale bez nadruku bocznego - wg indywidualnego projektu. Jak w przypadku pozostałych minipaletek kostka reklamowa przymocowana jest do drewnianej paletki dając imitację załadowanej palety transportowej.
Zdjęcie minipaletki kwadratowej z nadrukiem na karteczkach i na bokach - główne
Minipaletki kwadratowe +
nr kat.:
mPK-3
Cena śr.: 4,77 zł
Minipaletki kwadratowe z nadrukiem na powierzchni bocznej i na karteczkach - kostki reklamowe na kwadratowych, drewnianych paletkach. Ten rodzaj minipaletki ma nadruk zarówno na każdej karteczce jak i na powierzchni bocznej. Kostka w całości prezentując logo Twojej firmy wygląda niezwykle atrakcyjnie, a nadruk na każdej kartce powoduje, że jest to produkt o bardzo dużej wartości marketingowej (każda karteczka jest nośnikiem Twojej reklamy).
Zdjęcie minipaletki kwadratowej z nadrukiem tylko na karteczkach - główne
Minipaletki kwadratowe -
nr kat.:
mPK-2
Cena śr.: 4,17 zł
Minipaletki kwadratowe z nadrukiem na karteczkach - kostki reklamowe na kwadratowych, drewnianych paletkach. Notes reklamowy na drewnianej paletce imitującej typową drewnianą paletę transportową. Ten produkt w odróżnieniu od innych naszych modeli nie posiada nadruku na powierzchni bocznej. Nadruk firmowy (wykonywany wg indywidualnego projektu zamawiającego) występuje wyłącznie na karteczkach (każda karteczka posiada identyczny wzór).
minipaletka kwadratowa nadruk na bokach
Minipaletki kwadratowe
nr kat.:
mPK-1
Cena śr.: 4,77 zł
Minipaletki kwadratowe z nadrukiem na powierzchni bocznej - kostki reklamowe na kwadratowych, drewnianych paletkach. W tym produkcie, w odróżnieniu od pozostałych modeli, autorski nadruk firmowy (wykonywany wg Twojego indywidualnego projektu) występuje wyłącznie na powierzchni bocznej (nie ma opcji nadruku na każdej kartce). Kostka przymocowana do drewnianej paletki daje imitację załadowanej palety transportowej.
minipaletki i mini-paletki hurtownia
Minipaletki drewniane
nr kat.:
mP-0
Cena śr.: 1,50 zł

Minipaletki drewniane o wymiarach: 118 x 76 x 16 mm. W ofercie jest możliwość zamówienia drewienek w kolorze naturalnym lub Pantone. Dodatkowo dostępna jest opcja znakowania za pomocą grawerowania laserowego.

Wyświetlanie od 1 do 7 (z 7 pozycji)
Stron:
Szukasz konkretnego kalendarza?
Kliknij na Wyszukiwanie zaawansowane i przeglądaj tematycznie wszystkie kalendarze