Notice: Undefined index: keywords in /home/drukarz/public_html/includes/classes/html.class.php on line 54
Ilość kompletów Cena
0 0,00 zł
Email: Hasło: Zarejestruj Zapomniałeś hasła?
Jesteś niezalogowany! Prezentowane ceny nie uwzględniają rabatów.
Biuwary autorskie nr kat.: Bi/1

zdjęcie biuwary autorskie Kalendarz autorski biuwar - biuwary na biurko - rodzaj leżącego na biurku kalendarza - notesu w formacie B3 (49x34cm) lub A2 (61x40cm). W naszej ofercie do wyboru są biuwary autorskie na rok 2021 w wersji: BIUWAR 30-kartkowy lub BIUWAR 52-kartkowy. Biuwary autorskie drukujemy z indywidualnym projektem zawierającym np. dane teleadresowe, logo firmy. Parametry biuwarów można określić poniżej - proszę zwrócić uwagę, że mają one wpływ na cenę jednostkową i końcową. Jak prawie w każdym naszym produkcie zachęcamy do druku większej ilości biuwarów - nasz system automatycznie obniży cenę jednostkową tego produktu.

 

Biuwary autorskie na rok 2021 drukowane są na zamówienie - to nie jest nadruk firmowy na gotowych biuwarach - dlatego każdy arkusz posiada ten sam, indywidualny (firmowy) projekt, wykonywany na zamówienie przez naszych grafików lub wysłany do nas mailem w formacie CDR, PDF, JPG (300dpi), AI na adres: dtp2@drukarnia.chorzow.pl.
 

UWAGA! W przypadku kiedy projekt biuwarów przygotowywany jest przez zamawiającego, możemy dołączyć do niego własne kalendarium np. biuwar z kalendarium 2021. W takim przypadku nie liczymy tego jako wykonanie projektu i proszę wybrac opcję: Zamawiam projekt: NIE.   

Po dokonaniu zakupu biuwarów (dokończeniu transakcji) prosimy o kontakt z działem graficznym, który prześle Państwu szablon biuwarów z zaznaczonym miejscem na kalendarium. Przy projektowaniu biuwarów w formacie B3 proszę pamiętać o pozostawieniu odpowiednich marginesów (min. 5 mm) z każdej strony - zarówno ze względów estetycznych jak i technicznych.

W przypadku projektowania biuwarów z listwą  PCV należy wziąć pod uwagę 5 cm zasłoniętej części od dołu, tyle wynosi wysokość listwy.

Pole zadruku na biuwarach wynosi:

  • B3: 48 x 33 cm
  • A2: 61 x 40 cm

 Biuwary A2 moga być drukowane "do spadu".

W przypadku pytań proszę pisać na adres: dtp2@drukarnia.chorzow.pl
 

Proszę odpowiednio dobrać parametr ilość kolorów nadruku - opcja: druk w jednym kolorze powoduje, iż grafika i kalendarium będą w jednym dowolnym kolorze (niedziele i święta w kalendarium tak samo jak dni powszednie, jednak mogą się one różnić odcieniem).
 

Biuwary 52-arkuszowe pozwalają na korzystanie z jednego arkusza tygodniowo.
 

Biuwary sprzedawane są w kompletach po 10 szt., dlatego proszę zwrócić uwagę, że zwiększenie lub zmniejszenie ilości biuwarów o 1 komplet powoduje zmianę o 10 szt.

  

 

Wycena on-line − określ parametry zamówienia:

Parametry zamówienia
Nakład
Jeden komplet to: 10 sztuk
Kupuję: kompletów (10 x 1 = 10 sztuk)
Parametry zamówienia
Ilość arkuszy w biuwarze:    
Liczba kolorów nadruku:    
Format:    
Listwa PCV:    
Grzbiet:    
Projekt graficzny druku:    
PODSUMOWANIE ZAMÓWIENIA
Cena jednostkowa * 3,01 zł
Ilość szt. 10
Wartość netto * 30,10 zł
VAT 6,90 zł
Wartość brutto 36,90 zł* Jesteś niezalogowany! Prezentowane ceny nie uwzględniają rabatów.
Szukasz konkretnego kalendarza?
Kliknij na Wyszukiwanie zaawansowane i przeglądaj tematycznie wszystkie kalendarze