KOSZYK     Pokaż    
Liczba produktów Produkty netto
0 0,00 zł
email:   Hasło:  Rejestracja Przypomnij hasło
Forgot password?
Kalendarze firmowe indywidualne
Sortowanie:
kalendarz trójdzielny z autorskim projektem
Kalendarz trójdzielny promocja
nr kat.:
KI-1-PROM
Cena śr.: 3,82 zł

Kalendarze trójdzielne z główką wypukłą - oferta na rok 2024

Oferowane przez nas kalendarze trójdzielne składają się z główki drukowanej wg indywidualnego projektu, plecków, kalendarium oraz przesuwnego okienka. Formularz umożliwiają wycenę online na podstawie parametrów druku, których wartość można zmieniać jak np. nakład kalendarzy, ilość kolorów, rodzaj uszlachetnienia, własny projekt, itd. W opcji dostępne są eleganckie koperty. Do każdego kalendarza standardowo dołączamy pasek z tworzywa sztucznego z okienkiem przesuwnym.

Zdjęcie Kalendarze firmowe indywidualne Kalendarze trójdzielne z zegarem
Kalendarze trójdzielne z zegarem
nr kat.:
KI-6
Cena śr.: 11,52 zł

Kalendarze trójdzielne z zegarem z wypukłą główką na rok 2024

Kalendarze trójdzielne z zegarem - wykonywane wg indywidualnego projektu (z wydrukiem własnego dostarczonego nam zdjęcia, logo, danych teleadresowych itd.) posiadają mechanizm zegarowy składają się z główki drukowanej wg indywidualnego projektu, plecków, kalendarium oraz przesuwnego okienka. Formularz umożliwia ustawienie własnych parametrów druku. W opcji dostępne są eleganckie koperty. Do każdego kalendarza standardowo dołączamy pasek z tworzywa sztucznego z okienkiem przesuwnym - umożliwiający zaznaczenie aktualnego dnia.
kalendarz jednodzielny z zegarem główka druk offsetowy
Kalendarz jednodzielny z zegarem
nr kat.:
KI-7
Cena śr.: 9,58 zł

Kalendarz jednodzielny z główką wypukłą

W niniejszej ofercie kalendarze jednodzielne składają się z główki i plecków drukowanych wg indywidualnego projektu, kalendarium oraz przesuwnego okienka. Formularz umożliwia ustawienie własnych parametrów druku. W opcji dostępne są eleganckie koperty. Do każdego kalendarza standardowo dołączamy pasek z tworzywa sztucznego z okienkiem przesuwnym - umożliwiający zaznaczenie aktualnego dnia.
zdjęcie autorskiego kalendarza wieloplanszowego 2024
Kalendarz wieloplanszowy
nr kat.:
KI-3
Cena śr.: 7,15 zł

Kalendarze wieloplanszowe z indywidualnym, firmowym projektem. - wykonywanym przez Zamawiającego lub przez naszych grafików na zlecenie i według sugestii Zamawiającego. Dlatego wzór i treść kalendarza jest całkowicie zindywidualizowany, a tematyka grafiki lub zdjęć kojarzona jest z rodzajem świadczonych usług lub oferowanych produktów Zamawiającego. Kalendarze wieloplanszowe drukowane na zamówienie nie są tanie, ale świadczą o dużym prestiżu firmy i reklamują ją przez cały rok ozdabiając biura potencjalnych klientów co miesiąc innym zdjęciem/ofertą.

zdjęcie biuwary autorskie
Biuwary autorskie
nr kat.:
Bi/1
Cena śr.: 2,50 zł

KALENDARZE AUTORSKIE, BIUWARY - biuwary na biurko - rodzaj leżącego na biurku kalendarza - notesu w formacie B3 (49x34cm) lub A2 (61x40cm). W naszej ofercie do wyboru są biuwary autorskie na rok 2024/24 w wersji: BIUWAR 30-kartkowy lub BIUWAR 52-kartkowy. Biuwary autorskie drukujemy z indywidualnym projektem zawierającym np. dane teleadresowe, logo firmy. Parametry biuwarów można określić poniżej - proszę zwrócić uwagę, że mają one wpływ na cenę jednostkową i końcową. Jak prawie w każdym naszym produkcie zachęcamy do druku większej ilości biuwarów - nasz system automatycznie obniży cenę jednostkową tego produktu.

autorski kalendarz jednodzielny z granatowo-czerwonym kalendarium
Kalendarz jednodzielny GW
nr kat.:
KI-5
Cena śr.: 4,49 zł

Kalendarz jednodzielny z główką wypukłą

W niniejszej ofercie kalendarze jednodzielne składają się z główki i plecków drukowanych wg indywidualnego projektu, kalendarium oraz przesuwnego okienka. Formularz umożliwia ustawienie własnych parametrów druku. W opcji dostępne są eleganckie koperty. Do każdego kalendarza standardowo dołączamy pasek z tworzywa sztucznego z okienkiem przesuwnym - umożliwiający zaznaczenie aktualnego dnia.
tani kalendarz jednodzielny granatowo-czerwone kalendarium
Kalendarze jednodzielne GP
nr kat.:
KI-4
Cena śr.: 2,61 zł

Kalendarze jednodzielne z główką płaską

W niniejszej ofercie kalendarze jednodzielne składają się z główki płaskiej i plecków drukowanych z jednego arkusza wg indywidualnego projektu, kalendarium oraz przesuwnego okienka. Formularz umożliwia ustawienie własnych parametrów druku. W opcji dostępne są eleganckie koperty. Do każdego kalendarza standardowo dołączamy pasek z tworzywa sztucznego z okienkiem przesuwnym - umożliwiający zaznaczenie aktualnego dnia.
Zdjęcie Kalendarze firmowe indywidualne Kalendarz Piramidka
Kalendarz Piramidka
nr kat.:
KI-Pi
Cena śr.: 0,50 zł

Kalendarze na biurko piramidki poziome i pionowe.


Popularne, bardzo tanie - kalendarze biurkowe drukowane wg indywidualnego projektu. Często rozdawane jako gadżet reklamowy. Ze względu na bardzo niską cenę oraz możliwość zamieszczenia obszerniejszej informacji (np. oferty) kalendarze piramidki bardzo często zamawiane są przez firmy bez względu na branżę. Kalendarz posiada dwie strony eksponujące reklamę.
Kalendarze listkowe zdjęcie
Kalendarze listkowe
nr kat.:
KL_1
Cena śr.: 0,18 zł
Sztancowane kalendarzyki listkowe - pełnokolorowe Kalendarzyki mogą być wykonane w pełnym kolorze z dwóch stron co nie wpływa na cenę i są uszlachetniane lakierem UV jednostronnie. Najczęściej są stosowane jako reklama firmy z kalendarzykiem listkowym, karnety rabarowe, terminarz wizyt, również jako wizytówka osobista.
Kalendarze trójdzielne GP
nr kat.:
KI-2
Cena śr.: 0,00 zł

Kalendarze trójdzielne z główką płaską - oferta na rok 2024

Oferowane przez nas kalendarze trójdzielne składają się z główki i plecków drukowanych na jednym kartonie wg indywidualnego projektu, Formularz umożliwiają wycenę online na podstawie parametrów druku, których wartość można zmieniać jak np. nakład kalendarzy, ilość kolorów, własny projekt, itd.

Wymiar kalendarza: 69 x 30 cm

Wyświetlanie od 1 do 10 (z 10 pozycji)
Stron:
Szukasz konkretnego kalendarza?
Kliknij na Wyszukiwanie zaawansowane i przeglądaj tematycznie wszystkie kalendarze