Ilość kompletów Cena
0 0,00 zł
Email: Hasło: Zarejestruj Zapomniałeś hasła?
Poligrafia
Wyświetlanie tematyczne: Sortowanie:
wizytówka pcv z zaokrąglonymi rogami
Wizytówki PCV
nr kat.:
W-3
Cena śr.: 0,20 zł
Wizytówki - druk na folii PCV przezroczyste - matowe.
Wizytówki w kształcie karty kredytowej, wykonane z przezroczystego, elastycznego PCV są niezwykle trwałe i idealnie pasują do etui w portfelach. Podobnie jak karty kredytowe wizytówki PCV mogą mieć zaokrąglone narożniki. Przezroczyste wizytówki drukowane na PCV są produktem bardzo eleganckim i estetycznym.
Wizytówki PCV wykonujemy techniką sitodruku, farbami UV. Grubość farby w porównaniu z techniką cyfrową jest 17-krotnie większa, a nadruk ma piękne żywe kolory i jest bardzo trwały. Przeczytaj pełną specyfikację tego produktu.
Notesy reklamowe zdjęcie w perspektywie
Notesy reklamowe proste
nr kat.:
NP-1
Cena śr.: 0,66 zł

Notesy proste reklamowo - użytkowe, mają bardzo atrakcyjną cenę wykonania i przy tym atrakcyjny wygląd. Nadruk firmowy na notesach zwiększa jego skuteczność reklamową. Każda kartka z notesu, to informacja dotycząca firmy, która najczęściej trafia do klienta. Notesy proste najczęściej zamawiane są na targi. Ze względu na swój praktyczny charakter - każda kartka zawiera reklamę, przekazywaną przez klienta wraz z notatką kolejnej firmie - są skuteczniejsze od ulotek

wizytówka PCW przezroczysta glass
Wizytówki PCV glass
nr kat.:
W-2_
Cena śr.: 0,20 zł
Wizytówki - druk na folii PCV przezroczyste (glass).
Wizytówki w kształcie karty kredytowej, wykonane z przezroczystego jak szyba, elastycznego PCV. Idealnie pasują do etui w portfelach. Wykonywane techniką sitodruku, farbami UV. Przeczytaj pełną specyfikację tego produktu.
notes skośny
Notesy firmowe skośne
nr kat.:
NS-1
Cena śr.: 1,61 zł
Notesy skośne - ukośne, notesy ścięte po skosie - mają niepowtarzalny i atrakcyjny wygląd. Pomimo zrywania kartek, nadruk na skosie oraz na poszczególnych kartkach widoczny jest do ostatniej kartki, a oryginalny kształt notesu powoduje ciekawy efekt wizualny. Na ścięciu może być umieszczone logo firmy, zdjęcie produktu, hasło firmowe lub inna reklama. Ten wyjątkowo estetyczny gadżet powinien być zawsze pod ręką Twojego klienta. Estetyczny nadruk ozdobi każde biurko.
Długopisy metalowe z grawerem
nr kat.:
pen-COSMO
Cena śr.: 0,95 zł
Model długopisu:   COSMO   Liczba dostępnych kolorów:   26 kolorów  
Wymiary długopisu:   135 mm, Ø 10 mm   Dostępne wkłady:   niebieski, czarny, czerwony  
 
  Długopisy metalowe cosmo - zdjęcie przód i bok  
mini paletki z nadrukiem na karteczkach
Minipaletki +
nr kat.:
mP-3
Cena śr.: 4,77 zł
Minipaletki - kostki reklamowe na paletkach - nadruk na bokach i na każdej kartce
Notatnik na paletce - kostka na paletce (kostka z paletką) z nadrukiem firmowym wg indywidualnego projektu na powierzchni bocznej i nadrukiem firmowym na każdej kartce. Kostka przymocowana do drewnianej paletki daje imitację załadowanej palety transportowej. Jest więc to idealna reklama dla firmy transportowej, firmy budowlanej, urzędów celnych.
notes z okładką prostą otwieraną do góry
Notesy z okładką prostą
nr kat.:
NP-2
Cena śr.: 1,89 zł
Notesy proste z okładką bardzo praktyczny do wykonywania notatek potrzebnych przez dłuższy czas. Notesy z okładką są idealnym rozwiązaniem na szkolenia i konferencje. Notesy reklamowe z okładką zamawiane są również na użytek własny. Osoby posługujące się firmowym notatnikiem - z wyraźnym logo na okładce - reklamują i podnoszą prestiż firmy. Notesy te, mimo wysokich walorów estetycznych są stosunkowo tanim rozwiązaniem. W szczegółach produktu - dostępna jest wycena online - "od ręki".
notes okładka długopis
Notesy z okładką na długopis
nr kat.:
NP-3
Cena śr.: 1,99 zł
NOTESY Z OKŁADKĄ z miejscem na długopis, to najbardziej estetyczne notesy w naszej ofercie. Komplety: notesy z okładką + długopisy reklamowe z nadrukiem wyróżniają się dużą funkcjonalnością, mogą być wykorzystane np. na lekcjach, szkoleniach, konferencjach, spotkaniach biznesowych, itp. Sztywna i trwała okładka wykonana ze sztywnego kartonu, uszlachetnionego folią matową dodatkowo podnosi walory estetyczne tego notesu. Dwustronna okładka pozwala na zamieszczenie oferty handlowej.
zdjęcie mini paletki
Minipaletki
nr kat.:
mP-1
Cena śr.: 4,33 zł
Minipaletki - kostki reklamowe na paletkach - z nadrukiem na powierzchni bocznej
Notes reklamowy - kostka z nadrukiem firmowym wg indywidualnego projektu na powierzchni bocznej. Ten notes nie ma opcji nadruku na każdej kartce. Kostka przymocowana do drewnianej paletki daje imitację załadowanej palety transportowej.
zdjęcie paletki reklamowej
Minipaletki -
nr kat.:
mP-2
Cena śr.: 4,17 zł
Minipaletki - kostki reklamowe na paletkach - nadruk na każdej kartce
Najtańszy rodzaj notatnika na paletce - (kostki z mini-paletkami) z nadrukiem firmowym na każdej kartce, ale bez nadruku bocznego - wg indywidualnego projektu. Jak w przypadku pozostałych minipaletek kostka reklamowa przymocowana jest do drewnianej paletki dając imitację załadowanej palety transportowej.
kostki reklamowe druk boków i kartek
Kostki reklamowe +
nr kat.:
B-3
Cena śr.: 3,16 zł
Kostki z Twoim firmowym nadrukiem - na bokach i na każdej kartce
Notes w formie kostki pozwala na umieszczenie na każdej z czterech ścian dużej powierzchni nadruku, dzięki czemu reklama tam umieszczona jest dobrze widoczna. Dodatkowo do celów reklamowych można wykorzystać powierzchnię poszczególnych kartek. Kostka jest klejona na jednym z boków.
notes z okładką na długopis i wizytówkę
Notesy z okładką na długopis i wizytówkę
nr kat.:
NP-w
Cena śr.: 2,01 zł
NOTESY Z OKŁADKĄ z miejscem na długopis i wizytówkę, mają wyjątkową zaletę - dużą powierzchnię do zadruku na okładce i stosunkowo niski koszt wykonania. Okładka drukowana tylko z jednej strony, zaginana do środka posiada w sumie 3 strony informacyjno-reklamowe, przy czym jest sztywniejsza w porównaniu ze zwykłą okładką i ma dodatkową kieszonkę na wizytówki. Dwustronna okładka pozwala na zamieszczenie obszernej oferty handlowej przy jednoczesnym koszcie zadruku z jednej strony. Zobacz zdjęcia tego oryginalnego notesu i zamów.
kostki reklamowe z nadrukiem na każdej kartce
Kostki reklamowe
nr kat.:
B-2
Cena śr.: 2,56 zł
Kostki z Twoim firmowym nadrukiem - na każdej kartce
Notes w formie kostki na którym można wykorzystać powierzchnię poszczególnych kartek. Ten rodzaj kostki reklamowej może mieć nadruk firmowy na każdej kartce, jednak nie posiada nadruku reklamy na bocznych powierzchniach. Kostka jest klejona na jednym z boków.
papier firmowy
Papier firmowy
nr kat.:
PF-1
Cena śr.: 0,04 zł
Papier firmowy

Papier firmowy to uzupełnienie materiałów reklamowych, wpływających korzystnie na postrzeganie firmy przez jej kontrahentów. Produktu tego można użyć także jako druku informacyjnego lub ulotki.

Książeczki opłat
nr kat.:
KCz
Cena śr.: 0,59 zł
Personalizowane książeczki opłat.
Książeczki czynszowe, książeczki opłat za gospodarowanie odpadami, wodę, Internet...
Obowiązujące przepisy wprowadziły konieczność druku spersonalizowanych książeczek opłat czynszowych. Nowoczesne oprogramowanie pozwala nam na druk książeczek opłat z kodem paskowym, indywidualnym nr konta bankowego, danymi osobowymi. Wejdź do zakładki SPECYFIKACJA i zobacz wzór książeczki opłat za gospodarowanie odpadami, za czynsz, itp. W ofercie udostępniliśmy formularz wyceny, którą wykonasz "od ręki".
kostki firmowe z nadrukiem bocznym
Kostki firmowe
nr kat.:
B-1
Cena śr.: 2,93 zł
Kostki z Twoim nadrukiem firmowym - nadruk na powierzchni bocznej
Notes w formie kostki pozwala na umieszczenie na powierzchni każdej z czterech ścian nadruku firmowego, dzięki czemu reklama tam umieszczona jest dobrze widoczna. Ten rodzaj notesu reklamowego nie zawiera nadruku na każdej kartce. Wszystkie kartki składające się na kostkę są klejone wzdłuż jednego boku.
teczki firmowe A4
Teczki firmowe A4
nr kat.:
TF-01
Cena śr.: 1,64 zł
Model teczki:   TF-01   Teczka firmowa format A4 nr katalogowy TF-01
Format dokumentów:   A4  
Maksymalna liczba kartek:   10 szt. (ksero 80 g/m2)  
Wymiar teczki po złożeniu:   22,5 x 31,0 [cm]  
Papier:   Karton min. 270 g/m2  
Torby reklamowe papierowe
nr kat.:
T-1
Cena śr.: 1,19 zł
Torby reklamowe papierowe
Torby reklamowe  z nadrukiem - papierowe.  Ich cechą szczególną jest reklama zewnętrzna. Nadruk na płaszczyźnie torby, która jest przenoszona w różne miejsca spełnia zadanie nie tylko opakowania ale i reklamy Twojej firmy. Estetyczny wygląd takiej torby, stanowi eleganckie opakowanie do przekazywania prezentów firmowych jak i pakowania towarów.
Wizytówki listkowe
nr kat.:
W_1
Cena śr.: 0,18 zł
Sztancowane wizytówki - listkowe - pełnokolorowe
Wizytówki z zaokrąglonymi narożnikami drukowane w pełnym kolorze z dwóch stron. Ze względu na wykorzystanie dwóch stron najczęściej stosowane są jako wizytówki firmowe z ofertą, reklamy okolicznościowe (kupon ze zniżką), kalendarzyki kieszonkowe z reklamą, karnety rabatowe, terminarze wizyt (solarium, przychodnia itp.). Ładne kolorowe projekty nadają temu produktowi bardzo ładny, estetyczny i przyciągający wzrok wygląd, który dodatkowo uszlachetniamy folią błyszczącą lub matową.
Ulotki kolorowe dwustronne
Ulotki kolorowe dwustronne
nr kat.:
U-1
Cena śr.: 0,02 zł
Wybierz format i sprawdź cenę ulotek drukowanych dwustronnie w pełnym kolorze (2 x CMYK). Papier kredowany błyszczący o gramaturze: 135g/m2. Dostępne formaty: DL, A6, B6, A5, B5, A4. Ten produkt jest objęty specjalną - niską ceną.
Zdjęcie pudełka z nadrukiem firmowym
Pudełka reklamowe
nr kat.:
Pudełka1
Cena śr.: 2,88 zł

Pudełka reklamowe - praktyczne, kolorowe i mile widziane na każdym biurku. Karteczki na notatki z Twoją reklamą są bardzo skuteczną i jednocześnie niedrogą formą marketingu. W odróżnieniu od kostek reklamowych na pudełkach wykonuje się nadruk w pełnym kolorze CMYK. W cenę wliczono błyszczący lakier UV i zabezpieczenie każdej pojedynczej sztuki w folię termokurczliwą.

Zobacz jak estetycznie może wyglądać reklama Twojej firmy.

Notesy spiralowane
nr kat.:
NPK-1
Cena śr.: 1,88 zł
NOTESY SPIRALOWANE to notesy wykonywane na zamówienie, których poszczególne kartki spięte są drutem w kształcie spirali. Notesy spiralowane są rodzajem notesów, które są niezwykle odporne na wertowanie notatek, a jednocześnie umożliwiają wyrywanie dowolnej kartki nie powodując deformacji całego notesu. W notesach spiralowanych notatki są pod ręką przez długi czas, są doskonałym rozwiązaniem na szkolenia i konferencje. W szczegółach tego produktu - dostępna jest wycena online - "od ręki".
Teczka firmowa 1/3 A4 ( DL)
nr kat.:
TF-03
Cena śr.: 0,48 zł
Model teczki:   TF-03   Teczka firmowa format DL nr katalogowy TF-03
Format dokumentów:   DL (210 x 100 mm)  
Maksymalna liczba kartek:   40 szt. (ksero 80 g/m2)  
Wymiar teczki po złożeniu:   22,0 x 11,5 [cm]  
Papier:   Karton min. 270 g/m2  
firmowy nadruk na kopercie bez okienka
Koperty bez okienka
nr kat.:
KB-1
Cena śr.: 0,23 zł
Koperty bez okienka
Koperty z nadrukiem firmowym - bez okienka, samoprzylepne, białe, do wyboru są różne formaty. Możemy wykonać nadruk w jednym lub dwóch wybranych przez zamawiającego kolorach Pantonowych. Wysoka jakość zapewnia Państwu dobry wizerunek marketingowy.
Wzornik notesów
nr kat.:
Wzornik
Cena śr.: 10,00 zł
Wzornik notesów i wizytówek PCVdedykowany agencjom reklamowym wzornik posiada 5 różnych notesów oraz kilka próbek wizytówek drukowanych na półprzezroczystym PCV. Notes i wizytówki NIE POSIADAJĄ ŻADNYCH NADRUKÓW Z NOTAPRESS. Wzornik zawiera: miniPaletkę, notes z okładką na długopis, notes skośny, kostkę reklamową, notes prosty, wizytówki PCV. Po zalogowaniu koszt netto próbnika wynosi 10,00 PLN.
Szablon do druku blankietów
nr kat.:
KCz-P
Cena śr.: 50,00 zł

Plik z szablonem blankietu opłat umożliwia wydrukowanie książeczek opłat we własnym zakresie na dowolnej drukarce. Szablon przygotowany w formatach PDF umożliwia bezproblemowe i szybkie wstawienie własnych danych na blankiecie. Kupując ten produkt w ciągu paru minut sam wydrukujesz książeczki opłat, na zwykłych kartkach papieru, dowolną ilość i kiedy chcesz. Z tego produktu korzystają głównie wspólnoty mieszkaniowe i firmy świadczące usługi o charakterze abonamentowym.

Komplet: firmówki+notesy A6 i A5
nr kat.:
Promocja-2
Cena śr.: 79,39 zł
Papier firmowy + notesy A6 i A5 z nadrukiem firmowym
Łączenie różnych produktów na jednej matrycy daje duże oszczędności!
Powyżej cena jednostkowa netto jednego kompletu. W skład jednego kompletu wchodzi:
500 szt. firmówek A4, 10 notesów A5 i 20 notesów A6.
UWAGA! Cena jednostkowa kompletu zależy od zakupionej ilości - im więcej, tym taniej - sprawdź cenę w szczegółach produktu.
kołonotatnik z okładką PCV i gumką powiększenie
Kołonotatniki okł. PCV
nr kat.:
NPK-2
Cena śr.: 3,23 zł
Notesy spiralowane z okładką PCV
Komplet: firmówki+notesy A6
nr kat.:
Promocje-1
Cena śr.: 77,14 zł
Papier firmowy + notesy A6 z nadrukiem firmowym

Łączenie różnych produktów na jednej matrycy daje duże oszczędności!
Powyżej cena jednostkowa netto jednego kompletu. W skład jednego kompletu wchodzi:
500 szt. firmówek A4 i 40 notesów A6.
UWAGA! Cena jednostkowa kompletu zależy od zakupionej ilości - im więcej, tym taniej - sprawdź cenę w szczegółach produktu.
Pudełka plastikowe z karteczkami i nadrukiem
Pudełka plastikowe z nadrukiem
nr kat.:
PudPlast2
Cena śr.: 6,91 zł

Pudełka plastikowe z nadrukiem bocznym, to tańsza odmiana pudełka plastikowego z kolorową wkładką reklamową. Podobnie jak w droższej wersji zaletą tego produktu jest duża i niezmieniająca się z czasem powierzchnia boczna z reklamą. Reklama na boku wykonywana jest w jednym lub w dwóch kolorach. Karteczki na notatki mogą mieć nadruk z Twoim logo, dane teleadresowe itp.

Pudełka plastikowe w tej wersji są stosunkowo tanie i bardzo trwałe - zobacz zdjęcia produktu.

Długopisy STAR
nr kat.:
pen-STAR
Cena śr.: 1,13 zł
Model długopisu:   STAR   Liczba dostępnych kolorów:   9 kolorów  
Wymiary długopisu:   145 mm, Ø 10 mm   Dostępne wkłady:   niebieski, czarny, czerwony  
 
  Długopisy metalowe star - zdjęcie przód i bok  
Touch pen Bello
Touch Pen BELLO
nr kat.:
TP-BELLO
Cena śr.: 1,02 zł
Model Touch Pen:   BELLO   Liczba dostępnych kolorów:   10 kolorów  
Wymiary długopisu:   140 mm, Ø 8 mm   Dostępne wkłady:   niebieski, czarny, czerwony  
 
  Touch pen bello - zdjęcie przód i bok  
Touch pen Cosmo Slim
Touch Pen COSMO SLIM
nr kat.:
TP-COSMOSLIM
Cena śr.: 0,99 zł
Model Touch Pen:   COSMO SLIM   Liczba dostępnych kolorów:   8 kolorów  
Wymiary długopisu:   140 mm, Ø 8 mm   Dostępne wkłady:   niebieski, czarny, czerwony  
 
  Touch pen cosmo slim - zdjęcie przód i bok  
Minipaletki kwadratowe +
nr kat.:
mPK-3
Cena śr.: 4,77 zł
Minipaletki kwadratowe z nadrukiem na powierzchni bocznej i na karteczkach - kostki reklamowe na kwadratowych, drewnianych paletkach. Ten rodzaj minipaletki ma nadruk zarówno na każdej karteczce jak i na powierzchni bocznej. Kostka w całości prezentując logo Twojej firmy wygląda niezwykle atrakcyjnie, a nadruk na każdej kartce powoduje, że jest to produkt o bardzo dużej wartości marketingowej (każda karteczka jest nośnikiem Twojej reklamy).
Teczki firmowe A5
nr kat.:
TF-02
Cena śr.: 0,00 zł
Model teczki:   TF-02   Teczki firmowe format A5 nr katalogowy TF-02
Format dokumentów:   A5 (210 x 150 mm)  
Maksymalna liczba kartek:   40 szt. (ksero 80 g/m2)  
Wymiar teczki po złożeniu:   21,5 x 15,7 [cm]  
Papier:   Karton min. 270 g/m2  
Długopisy GIANT
nr kat.:
pen-GIANT
Cena śr.: 1,13 zł
Model długopisu:   GIANT   Liczba dostępnych kolorów:   5 kolorów  
Wymiary długopisu:   145 mm, Ø 10 mm   Dostępne wkłady:   niebieski, czarny, czerwony  
 
  Długopisy metalowe giant - zdjęcie przód i bok  
Zamówienie niestandardowe
nr kat.:
KN_1
Cena śr.: 0,00 zł

Koperty niestandardowe

 

  • - Koperty z rozszerzanymi bokami i dnem
  • - Koperty wzmacniane kartonem
  • - Koperty z folią bąbelkową 
Standy
nr kat.:
S-1
Cena śr.: 1,49 zł
Standy reklamowe
Reklama stojąca (z możliwością powieszenie), wykonana w pełnym kolorze, uszlachetniana lakierem UV, na kartonie jednostronnie kredowanym usztywnionym tekturą falistą od spodu w formacie A3 (297x420mm).
bloczek samokopiujący A4 żółty
Bloczki samokopiujące
nr kat.:
CFB-1
Cena śr.: 0,62 zł
Bloczki samokopiujące na papierze CFB
nadruk firmowy na kopercie z okienkiem P
Koperty okienko-P
nr kat.:
KO-P
Cena śr.: 0,23 zł
Koperty z okienkiem po prawej stronie
Koperty z nadrukiem firmowym – z okienkiem umieszczonym po prawej stronie, samoprzylepne, białe, różne formaty do wyboru. Możemy wykonać nadruk w jednym lub dwóch wybranych przez zamawiającego kolorach Pantonowych. Wysoka jakość zapewnia Państwu dobry wizerunek marketingowy.
Pudełka plastikowe z kolorową etykietą
Pudełka plastikowe z kolorową etykietą
nr kat.:
PudPlast3
Cena śr.: 10,21 zł

Pudełka plastikowe z Twoją kolorową reklamą i karteczkami do podręcznych notatek. Wersja bez przegródek Zaletą tego produktu, w odróżnieniu do wersji z przegródkami, jest większa powierzchnia karteczek do wykonywania notatek. Reklama boczna wykonywana jest w pełnym kolorze. Karteczki na notatki mogą być z nadrukiem Twojego logo, danymi teleadresowymi itp.

Pudełka plastikowe są bardzo eleganckie i trwałe zobacz zdjęcia produktu.

Pudełka z etykietą i przegródkami
nr kat.:
PudPlast1
Cena śr.: 9,75 zł

Pudełka plastikowe z Twoją kolorową reklamą i karteczkami do podręcznych notatek. Wersja z przegródkami na długopisy, ołówki itp. Zaletą tego produktu, w odróżnieniu do zwykłych kostek klejonych, jest duża i niezmieniająca się z czasem boczna powierzchnia reklamowa. Reklama boczna wykonywana jest w pełnym kolorze. Karteczki na notatki mogą być z nadrukiem Twojego logo, danymi teleadresowymi itp.

Pudełka plastikowe są bardzo eleganckie i trwałe zobacz zdjęcia produktu.

Minipaletki kwadratowe -
nr kat.:
mPK-2
Cena śr.: 4,17 zł
Minipaletki kwadratowe z nadrukiem na karteczkach - kostki reklamowe na kwadratowych, drewnianych paletkach. Notes reklamowy na drewnianej paletce imitującej typową drewnianą paletę transportową. Ten produkt w odróżnieniu od innych naszych modeli nie posiada nadruku na powierzchni bocznej. Nadruk firmowy (wykonywany wg indywidualnego projektu zamawiającego) występuje wyłącznie na karteczkach (każda karteczka posiada identyczny wzór).
minipaletka kwadratowa nadruk na bokach
Minipaletki kwadratowe
nr kat.:
mPK-1
Cena śr.: 4,77 zł
Minipaletki kwadratowe z nadrukiem na powierzchni bocznej - kostki reklamowe na kwadratowych, drewnianych paletkach. W tym produkcie, w odróżnieniu od pozostałych modeli, autorski nadruk firmowy (wykonywany wg Twojego indywidualnego projektu) występuje wyłącznie na powierzchni bocznej (nie ma opcji nadruku na każdej kartce). Kostka przymocowana do drewnianej paletki daje imitację załadowanej palety transportowej.
karta historii choroby stomatologia pierwsza strona
Karta historii choroby stomatologia
nr kat.:
KHCh-S
Cena śr.: 0,20 zł
Karta historii zdrowia i choroby dla poradni stomatologicznej - druk dwustronny na formacie papieru A4, składany na pół, papier offsetowy 80g. Najniższą cenę tego formularza otrzymasz po rejestracji i zalogowaniu.
nadruk firmowy na kopercie z okienkiem L
Koperty okienko-L
nr kat.:
KO-L
Cena śr.: 0,31 zł
Koperty z okienkiem po lewej stronie 
Koperty z nadrukiem firmowym – z okienkiem umieszczonym po lewej stronie, samoprzylepne, białe. Możemy wykonać nadruk w jednym lub dwóch wybranych przez zamawiającego kolorach Pantonowych. Wysoka jakość zapewnia Państwu dobry wizerunek marketingowy.

historia choroby
Historia choroby
nr kat.:
HCh/P
Cena śr.: 0,20 zł
Historia choroby dla poradni - druk na formacie papieru 1/2 A3 wzduż, składany na pół, papier offsetowy 80g., z możliwością naniesienia danych poradni i logo w kolorze czarnym.
album dwudzielny na zdjęcia w kolorze złotym, ornament nr: Gold2D-1031
Album 2D złoty 1031
nr kat.:
Gold2D-1031
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
minipaletka drewniana w kolorze
Minipaletki drewniane
nr kat.:
mP-0
Cena śr.: 1,50 zł
Minipaletki drewniane o wymiarach: 120 x 79 x 16 mm. W ofercie jest możliwość zamówienia drewienek w kolorze naturalnym lub Pantone. Dodatkowo dostępna jest opcja znakowania za pomocą grawerowania laserowego.
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver3Dk-1033
Album 3Dk srebrny 1033
nr kat.:
Silver3Dk-1033
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
album dwudzielny na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver2Dk-1040
Album 2Dk srebrny 1040
nr kat.:
Silver2Dk-1040
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na jedno zdjęcie (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
wymiary albumów do zdjęć dla fotografów - Album nr kat. Gold2D-1041
Album 2D złoty 1041
nr kat.:
Gold2D-1041
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
teczki_firmowe_A4_CMYK-02
Teczki firmowe A4 z grzbietem
nr kat.:
TF-10
Cena śr.: 1,64 zł
Model teczki:   TF-10   Teczka firmowa format A4 nr katalogowy TF-10
Format dokumentów:   A4  
Maksymalna liczba kartek:   40 szt. (ksero 80 g/m2)  
Wymiar teczki po złożeniu:   22 x 30,5 [cm]  
Papier:   Karton min. 270 g/m2  
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver3D-1038
Album 3D srebrny 1038
nr kat.:
Silver3D-1038
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na trzy zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
album dwudzielny na zdjęcia w kolorze złoto-żółtym, ornament nr: GiY2D-1031
Album 2D złoty i żółty 1031
nr kat.:
GiY2D-1031
Cena śr.: 3,60 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty na żółtym tle
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany na żółtym tle  
Papier:   ozdobny w kolorze jasnożółtym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
album dwudzielny na zdjęcia w kolorze złotym, ornament nr: Gold2Dk-1031
Album 2Dk złoty 1031
nr kat.:
Gold2Dk-1031
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na jedno zdjęcie (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
album dwudzielny na zdjęcia w kolorze złoto-zielonym, ornament nr: GiG2D-1031
Album 2D złoty i zielony 1031
nr kat.:
GiG2D-1031
Cena śr.: 3,60 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty na zielonym tle
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany na zielonym tle  
Papier:   ozdobny w kolorze ciemnozielonym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze złoto-żółtym, ornament nr: GiY3D-1031
Album 3D złoty i żółty 1031
nr kat.:
GiY3D-1031
Cena śr.: 3,98 zł
Ramki:   na trzy zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty na żółtym tle
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany na żółtym tle  
Papier:   ozdobny w kolorze jasnożółtym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver3Dk-1040
Album 3Dk srebrny 1040
nr kat.:
Silver3Dk-1040
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
album dwudzielny na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver2D-1033
Album 2D srebrny 1033
nr kat.:
Silver2D-1033
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
zdjęcie biuwary autorskie
Biuwary autorskie
nr kat.:
Bi/1
Cena śr.: 2,51 zł
Kalendarz autorski biuwar - biuwary na biurko - rodzaj leżącego na biurku kalendarza - notesu w formacie B3 (49x34cm) lub A2 (61x40cm). W naszej ofercie do wyboru są biuwary autorskie na rok 2021 w wersji: BIUWAR 30-kartkowy lub BIUWAR 52-kartkowy. Biuwary autorskie drukujemy z indywidualnym projektem zawierającym np. dane teleadresowe, logo firmy. Parametry biuwarów można określić poniżej - proszę zwrócić uwagę, że mają one wpływ na cenę jednostkową i końcową. Jak prawie w każdym naszym produkcie zachęcamy do druku większej ilości biuwarów - nasz system automatycznie obniży cenę jednostkową tego produktu.
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver3D-1040
Album 3D srebrny 1040
nr kat.:
Silver3D-1040
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na trzy zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze złotym, ornament nr: Gold3D-1061
Album 3D złoty 1061
nr kat.:
Gold3D-1061
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na trzy zdjęcia (15 x 10 [cm])   ornament nr 1061 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   36 x 16,8 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   14,0 x 8,9 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
wymiary albumów do zdjęć dla fotografów - Album nr kat. Gold2D-1040
Album 2D złoty 1040
nr kat.:
Gold2D-1040
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
Album na zdjęcia dla fotografów 2D srebrny 1031
Album 2D srebrny 1031
nr kat.:
Silver2D-1031
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze złotym, ornament nr: Gold3Dk-1031
Album 3Dk złoty 1031
nr kat.:
Gold3Dk-1031
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
trójdzielne album do zdjęć w kolorze złotym, nr Gold3D-1031
Album 3D złoty 1031
nr kat.:
Gold3D-1031
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na trzy zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
trójdzielny album do zdjęć w kolorze srebrnym nr Silver3D-1031
Album 3D srebrny 1031
nr kat.:
Silver3D-1031
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na trzy zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
Album na zdjęcia dla fotografów 3Dk srebrny 1031
Album 3Dk srebrny 1031
nr kat.:
Silver3Dk-1031
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
wymiary albumów do zdjęć dla fotografów - Album nr kat. Gold3Dk-1041
Album 3Dk złoty 1041
nr kat.:
Gold3Dk-1041
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
wymiary albumów do zdjęć dla fotografów - Album nr kat. Silver3Dk-1038
Album 3Dk srebrny 1038
nr kat.:
Silver3Dk-1038
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
album dwudzielny na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver2D-1041
Album 2D srebrny 1041
nr kat.:
Silver2D-1041
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
wymiary albumów do zdjęć dla fotografów - Album nr kat. Gold3D-1041
Album 3D złoty 1041
nr kat.:
Gold3D-1041
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na trzy zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
wymiary albumów do zdjęć dla fotografów - Album nr kat. Gold3Dk-1040
Album 3Dk złoty 1040
nr kat.:
Gold3Dk-1040
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
wymiary albumów do zdjęć dla fotografów - Album nr kat. Gold2Dk-1040
Album 2Dk złoty 1040
nr kat.:
Gold2Dk-1040
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na jedno zdjęcie (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze złoto-zielonym, ornament nr: GiG3D-1031
Album 3D złoty i zielony 1031
nr kat.:
GiG3D-1031
Cena śr.: 3,98 zł
Ramki:   na trzy zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty na zielonym tle
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany na zielonym tle  
Papier:   ozdobny w kolorze ciemnozielonym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze złoto-żółtym, ornament nr: GiY3Dk-1031
Album 3Dk złoty i żółty 1031
nr kat.:
GiY3Dk-1031
Cena śr.: 3,98 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty na żółtym tle
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany na żółtym tle  
Papier:   ozdobny w kolorze jasnożółtym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
album dwudzielny na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver2Dk-1033
Album 2Dk srebrny 1033
nr kat.:
Silver2Dk-1033
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na jedno zdjęcie (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze złoto-zielonym, ornament nr: GiG3Dk-1031
Album 3Dk złoty i zielony 1031
nr kat.:
GiG3Dk-1031
Cena śr.: 3,98 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty na zielonym tle
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany na zielonym tle  
Papier:   ozdobny w kolorze ciemnozielonym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
Kontenery reklamowe nadruk na karteczkach
Kontenerki reklamowe z nadrukiem na karteczkach
nr kat.:
KO-02
Cena śr.: 5,13 zł
Kontenerki reklamowe z nadrukiem na każdym boku i na każdej kartce. Nadruk boczny imituje wygląd standardowego kontenera transportowego. Każda karteczka może zawierać informacje o Twojej firmie (nadruk logo, danych teleadresowych) dlatego ta wersja kontenerków ma bardzo dużą wartość reklamową. Kontenerki reklamowe to najlepsza reklama firm zajmujących się transportem kontenerowym.
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver3D-1033
Album 3D srebrny 1033
nr kat.:
Silver3D-1033
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na trzy zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
wymiary albumów do zdjęć dla fotografów - Album nr kat. Gold3D-1040
Album 3D złoty 1040
nr kat.:
Gold3D-1040
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na trzy zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver3D-1041
Album 3D srebrny 1041
nr kat.:
Silver3D-1041
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na trzy zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
wymiary albumów do zdjęć dla fotografów - Album nr kat. Gold2Dk-1041
Album 2Dk złoty 1041
nr kat.:
Gold2Dk-1041
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na jedno zdjęcie (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   złoty - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
album dwudzielny na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver2D-1038
Album 2D srebrny 1038
nr kat.:
Silver2D-1038
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
album dwudzielny na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver2Dk-1041
Album 2Dk srebrny 1041
nr kat.:
Silver2Dk-1041
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na jedno zdjęcie (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
album trójdzielne na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver3Dk-1041
Album 3Dk srebrny 1041
nr kat.:
Silver3Dk-1041
Cena śr.: 3,50 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   45 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
album dwudzielny na zdjęcia w kolorze srebrnym, ornament nr: Silver2D-1040
Album 2D srebrny 1040
nr kat.:
Silver2D-1040
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
wymiary albumów do zdjęć dla fotografów - Album nr kat. Silver2Dk-1038
Album 2Dk srebrny 1038
nr kat.:
Silver2Dk-1038
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na jedno zdjęcie (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
wymiary albumów do zdjęć dla fotografów - Album nr kat. Silver2Dk-1031
Album 2Dk srebrny 1031
nr kat.:
Silver2Dk-1031
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na jedno zdjęcie (18 x 13 [cm])   ornament nr 1031 kolor złoty
Kolor ornamentu:   srebrny - metalizowany  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
Dostępne od 15 sierpnia   Teczka firmowa nowość    
faktura papieru koperty na zdjęcia paszportowe
Koperta na zdjęcia paszportowe
nr kat.:
Paspartu1
Cena śr.: 1,00 zł
bloczek kelnerski do kawiarni
Bloczki kelnerskie
nr kat.:
B-kel
Cena śr.: 0,51 zł
Bloczki kelnerskie z możliwością numeracji każdej karteczki. Wymiary bloczka w kilku opcjach. Możliwość zabezpieczenia każdego bloczka (jednostkowo) w folię termokurczliwą.
Kontenerki reklamowe z nadrukiem na bokach
Kontenerki reklamowe
nr kat.:
KO-01
Cena śr.: 4,80 zł
Kontenerki reklamowe z nadrukiem tylko na bokach. Nadruk imituje wygląd kontenera transportowego. Projekt graficzny może zawierać dodatkowo Twoje logo, dane teleadresowe itp.
Notesy zeszytowe
Notesy zeszytowe
nr kat.:
NZ-1
Cena śr.: 1,50 zł
Notesy z okładką w oprawie zszywanej - zeszyty (notesy zeszytowe). Produkt jest wykonywany na zamówienie wg koncepcji zamawiającego. Projekt okładki oraz kartek zeszytu może zawierać dowolną grafikę. Zeszyty są najczęściej zamawiane z firmowym nadrukiem (logo, nazwa i adres firmy) na okładce, z wewnętrznymi kartkami z nadrukowanymi liniami lub kratką. Zeszyty są zszywane dwiema zszywkami. Produkt przypomina bardzo powszechnie znane zeszyty szkolne.
album dwudzielny na zdjęcia w kolorze czarnym, ornament nr: Black2D-1025
Album 2D czarny 1025
nr kat.:
Black2D-1025
Cena śr.: 2,70 zł
Ramki:   na dwa zdjęcia (18 x 13 [cm])   ornament nr 1025 kolor czarny
Kolor ornamentu:   czarny  
Papier:   ozdobny w kolorze białym  
Wymiar albumu po rozłożeniu:   30 x 21 [cm]  
Wymiar okienka na zdjęcie:   16,5 x 11,5 [cm]  
komplet notesów formatu A6, A5 i A4
Komplet notesów A6, A5 i A4
nr kat.:
NP-a6a5a4
Cena śr.: 2,50 zł
Komplet notesów prostych formatu A6, A5 i A4. Zamów komplet notesów różnych formatów (A6, A5, A4) - drukowane jednocześnie kosztują taniej.
Wyświetlanie od 1 do 96 (z 124 pozycji)

 xyz

Szukasz konkretnego kalendarza?
Kliknij na Wyszukiwanie zaawansowane i przeglądaj tematycznie wszystkie kalendarze