KOSZYK     Pokaż    
Liczba produktów Produkty netto
0 0,00 zł
email:   Hasło:  Rejestracja Przypomnij hasło
Forgot password?
Jesteś niezalogowany! Prezentowane ceny nie uwzględniają rabatów.
Książeczki opłat nr kat.: KCz
Produkt niedostępny

Zdjęcie personalizowanych blankietów OCR-A w książeczkach opłat Personalizowane książeczki opłat.
Książeczki czynszowe, książeczki opłat za gospodarowanie odpadami, wodę, Internet...
Obowiązujące przepisy wprowadziły konieczność druku spersonalizowanych książeczek opłat czynszowych. Nowoczesne oprogramowanie pozwala nam na druk książeczek opłat z kodem paskowym, indywidualnym nr konta bankowego, danymi osobowymi. Wejdź do zakładki SPECYFIKACJA i zobacz wzór książeczki opłat za gospodarowanie odpadami, za czynsz, itp. W ofercie udostępniliśmy formularz wyceny, którą wykonasz "od ręki".

Książeczki opłat za gospodarowanie odpadami

Niniejsza oferta cenowa zawiera możliwość druku książeczek opłat za gospodarowanie odpadami. Od Zamawiającego zależy jakie informacje będą drukowane na blankietach - to nie wpływa na koszt druku książeczek. Sugerujemy by skorzystali Państwo ze wzoru blankietu, który jest najczęściej drukowany - poniżej przedstawiono przykład książeczki opłat za śmieci.

Analogicznie dobrać można zestaw informacji w przypadku druku:

  • książeczek opłat czynszowych (najem lokali)
  • książeczek opłat za wodę (media)
  • książeczek opłat za Internet (abonamentowe)
Najczęściej drukowane są książeczki opłat z blankietami spersonalizowanymi typu OCR-A (wzór blankietu OCR-A pokazany jest w zakładce: Zdjęcia).
Wzór blankietów, który stosujemy został ujednolicony i dostosowany do przepisów obowiązujących w całej Unii Europejskiej. Wykonywane przez nas książeczki opłat są zgodne z obowiązującymi przepisami, charakteryzują się trwałością i wysoką estetyką.
Książeczki opłat składają się z okładki wykonanej z grubszego papieru 250-350 g/m2 oraz blankietów wpłat. Okładki ze sztywnego kartonu jednostronnie lub dwustronnie kredowanego - zapewniają odpowiednią trwałość książeczek opłat. Zamawiane są najczęściej z nadrukiem kolorowym (dane adresowe spółdzielni, reklama, regulamin, itp.). W okładkach jest możliwość wycięcia „okienka”, które ułatwia dystrybucję książeczek czynszowych – nazwisko, kod paskowy lub indywidualny nr wpłacającego – dane te są od razu widoczne bez otwierania książeczki. Tą opcję polecamy instytucjom, które zamawiają ponad 10.000 szt. książeczek. Okładki w książeczkach mogą być zadrukowane z każdej strony. Dla przykładu część spółdzielni  mieszkaniowych na pierwsze stronie zamieszcza logo, nazwę i dane teleadresowe, na drugiej stronie zamieszcza regulamin, a na przedostatniej i ostatniej często występują reklamy.   

Blankiety opłat, to najczęściej 6-36 blankietów (kwitków-formularzy) potwierdzeń wpłaty.

Wykonywane przez nas blankiety są zawsze drukowane w 2 kolorach. W kolorze czerwonym lub purpurowym drukowany jest czysty formularz wpłaty.
W kolorze czarnym drukowane są dane wpłacającego i odbiorcy wpłaty - jest to wymóg przepisów UE. Dwukolorowy nadruk pozwala urządzeniom automatyczny, prawidłowy odczyt informacji.

Blankiety w książeczkach opłat może być zamawiana w dowolnej ilości - najczęściej jest ich 6, 12, 15, 24, 36 w jednej książeczce.

Każdy blankiet opłaty powinien posiadać indywidualny nadruk - najczęściej są to indywidualne numery kont bankowych, nazwa i adres wpłacającego, kwota wpłaty, dane odbiorcy i inne. Stosowane przez nas oprogramowanie umożliwia nawet indywidualny nadruk każdej kartki książeczki czynszowej z osobna, co daje możliwość zamieszczania np. terminów płatności z nazwami poszczególnych miesięcy np. „termin płatności do 10 stycznia 2014”, itd.  Te udogodnienia nie wpływają na koszt druku książeczek.

Blankiety opłat mogą być perforowane. Perforacja (nacięcie) ułatwia pracę kasjerom. Jednak usługa jest dodatkowo płatna i nie zalecamy wybierania tej opcji.

 


PRZED PRZESŁANIEM DANYCH SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !!! 
Postaramy się uwzględnić wszystkie parametry wpływające na obniżenie ceny zlecenia.
Jest możliwość zamówienia samych blankietów opłat do nadruku na własnej drukarce.
Po złożeniu zamówienia prześlemy Ci informacje jak przygotować dane w arkuszu kalkulacyjnym (Excel, OpenOffice...) lub plik tekstowy.
Tel. kontaktowy (wyłącznie w kwestiach książeczek opłat): 32 241 34 81.

książeczka opłat gospodarowania odpadami


Produkt niedostępny
Szukasz konkretnego kalendarza?
Kliknij na Wyszukiwanie zaawansowane i przeglądaj tematycznie wszystkie kalendarze